Архітектурно- будівельна компанія

Архітектурно-будівельна компанія "Каскад"

 "Каскад" був заснований 13-го жовтня 1993 року в м.Мукачево Кравзом Романом Миколайовичом, який є власником і головним директором підприємства.
   Розвиток фірми почався у м. Мукачеві з будівництва індивідуальних житлових будинків. Далі підприємство "Каскад" виконувало замовлення по будівельних роботах у країнах-сусідах, а саме: реконструкція готелю в Празі (чеська Республіка), відпочинковий комплекс в горах поряд з містом Кошиця в Словаччині, будівництво великих сімейних житлових будинків в м. Калуга (Росія).
    Компанія продовжувала працювати в рідному Мукачеві, де були проведені роботи з реставрації історичного центру міста. В 2000 р. підприємство отримало замовлення від компанії "ІТЕРА" на ремонти офісів і будівництво рекреаційного комплексу. Наступним кроком була перебудова незаселеного будинку в нові робочі офіси для компанії "Promotex Systems", будівництво котеджного містечка для "Promotex Electronic GmbH", ремонт складу в Києві та інші об'єкти.
   Зараз підприємство виконує цілий комплекс робіт, які включають будівництво, оздоблювальні роботи, дизайн інтер’єру та екстер’ру, проектування об’єктів тощо.
    На підприємстві працює кваліфікований, досвідчений і творчий персонал. Серед них знамениті архітектори, конструктори, інженери-будівельники, декоратори та інші фахівці в сфері будівництва.
      Після багатьох років роботи з людьми ми досягли високого рівня порозуміння. До кожного замовника ми знаходимо індивідуальний підхід, через що кожен з них залишається задоволеним.