Архітектурно- будівельна компанія

Захисні споруди

АБК Каскад пропонує професійні послуги по проектуванню, будівництву і технічному обслуговуванні приватних захисних споруд.

У випадку винекнення надзвичайних ситуацій, персональний підземний бункер забезпечить власнику і його сім’ї захист від терористичних атак, силових захватів, техногенних катастроф, збройних конфліктів і стихійних лих.

Сучасні системи безпеки і життєзабезпечення нейтралізують наслідки застосування атомної, хімічної, біологічної і вогнепальної зброї.

В мирний час приватна захисна споруда може використовуватися як:

  • погреб;
  • кімната зброї;
  • кімната для зберігання цінних речей;
  • кімната для переговорів;
  • кінотеатр;
  • бібліотека;

Дослідивши ситуацію на ринку захисних споруд та вивчивши нормативну документацію, ми зупинились на трьох напрямках вирішення проблеми:

  1. Будівництво окремих захисних споруд на приватних ділянках, в широкому ціновому діапазоні. Від класичних військових бліндажів, які ми активно споруджуємо по лінії фронту, до монолітних БОМБОСХОВИЩ першої категорії захисту із автономними системами життєзабезпечення;
  2. Будівництво захисних споруд в підвальній частині приватного будинку. Ідеальний варіант при НОВОМУ будівництві;
  3. Будівництво приватних будинків з підвищеним рівнем захисту.


Готові рішення окремостоячих захисних споруд


Дерев’яний бліндаж – це найпростіший і найдешевший вид захисної споруди. Проте він здатний забезпечити надійний захист від прямого попадання при артилерійському обстрілі та осколковий захист при авіаударі. Також вагомою перевагою бліндажа є висока швидкість його спорудження. Так монтаж укриття типу “Бліндаж військовий 1” від 0 і під-ключ проводиться всього за один день, включаючи всі земляні роботи.

Монолітне залізобетонне укриття – це найнадійніший та найбільш розповсюджений вид захисної споруди. Залежно від товщин стін та перекриття, а також схеми армування конструкції можна досягнути найвищого рівня безпеки, який відповідає першій категорії захисту. Для забезпечення тепловологісного режиму в укритті, по зовнішній поверхні виконується гідро та теплоізоляція. Також дані бомбосховища можуть бути обладнані всіма системами автономного життєзабезпечення (вентиляція, опалення, електрозабезпечення).


Назва захисної споруди

Конструкція перекриття

Рівень захисту

Габаритні розміри, м

Вартість, від, у.о.

Вмістимісь, осіб

Бліндаж військовий 1

- армоване дерев’яне, 0,2м;

- грунт 1м.

- міни до 120мм;

- арт снаряди до 122мм;

3х4х2,2

2 000

4-10

Бліндаж військовий 2

- армоване дерев’яне, 0,2м;

- монолітна зб плита 0,3м;

- грунт 1м.

- арт снаряди до 152мм;

3х4х2,5

3 000

4-10

Бомбосховище І категорія

- монолітна зб плита 0,5м;

- грунт 1м.

-авіабомби 50кг

3х4х2,5

6 000

4-10


Можливі варіанти вертикального входу через люк та бокового, по сходах. Перший варіант суттєво економить територію ділянки і робить захисну споруду абсолютно непомітною. Проте при частішій експлуатації сховища, доцільно робити вхід по сходах, оскільки це значно зручніше.

Бункер – це серйозна інвестиція у власну безпеку і безпеку близьких Вам людей.

Коли мова йде про життя, компроміси недоцільні – ми обираємо найкраще і найнадійніше. І це абсолютно правильно. Придбавши бункер, Ви платите, в першу чергу, за впевненість: абсолютну впевненість в тому, що у випадку винекнення будь-якої надзвичайної ситуації Ви не опинетесь один на один із зовнішніми загрозами. Наша головна задача – зробити Вашу впевненість оправданою!